redpost@redpost.sk | 02 / 3810 4736

Blog

Predstavujeme tím RED POST – Miroslava Naništová

11.10.2016 Mirka

Mirka pracuje v spoločnosti Red Post od februára 2016. Zapracovala sa neuveriteľne rýchlo a aktuálne je viac ako plnohodnotným členom tímu. No úprimne, nevieme čo by sme si bez nej počali. :)

čítaj ďalej

V roku 2016 sa zameriavame hlavne na kvalitu

14.06.2016 GPS

Našim hlavným cieľom pre rok 2016 bolo zvýšiť kvalitu doručovania. Už v roku 2014 sme začali projekt jedinečného kontrolného systému formou GPS. Tento projekt sa ukázal ako najúčinnejšia forma zvyšovania kvality doručovania. Hlavnou výhodou bolo získanie prehľadu kde a kedy doručovateľ vykonal distribúciu, pričom v prípade potreby bolo možné hneď vykonať dodatočnú kontrolu aj v teréne v lokalitách, z ktorých sme mali informáciu o už vykonaní distribúcie. Získali sme tak výrazne lepšie a presnejšie výsledky, ako keď sa kontrola vykonávala s odstupom času.

Tento rok sme sa zamerali na rozšírenie tohto kontrolného systému do ďalších miest, pričom v súčasnosti pokrývame už 350 regiónov kontrolným systémom GSP.

Rok 2015 znamenal pre RED POST stabilizovanie pozície na trhu.

21.05.2016 Stabilizovani

V roku 2015 sa udialo viacero zmien na trhu, a aj keď bol pre RED POST značne náročný, zaznamenali sme hlavne stabilizovanie pozície na trhu neadresnej distribúcie. O to viac bolo potešujúce bilancovať výsledky, v rámci ktorých sme dosiahli opätovne nárasty. Rozdistribuovaných bolo viac ako 320 mil. ks materiálov a dosiahli sme obrat takmer 2,4 mil. EUR.

Teší nás, že naši zákazníci, 101 Drogérie a Merkury Market, ktorí sa rozhodli testovať počas roka distribúciu u konkurencie sa opätovne k nám vrátili a spolupráca s nimi pokračuje opätovne aj v tomto roku. Zároveň medzi našich klientov pribudli noví významní klienti ako Hornbach a Deichmann.

Chceli by sme poďakovať všetkým našim klientom za doterajšiu spoluprácu, vďaka ktorej sa nám podarilo upevniť postavenie na trhu. Aj v tomto roku sa budeme sústreďovať na ich potreby, spokojnosť a vysokú kvalitu poskytovaných služieb.

ZMLUVA S DEICHMANN NA 10 MIL. ZÁSIELOK

07.12.2015 Deichmann

Po úspešnom výberovom konaní sme v novembri podpísali zmluvu so spoločnosťou Deichmann OBUV na distribúciu viac ako 10 miliónov neadresných zásielok pre rok 2016. Deichmann je jednotkou na trhu maloobchodného predaja obuvi na Slovensku s viac ako 60 predajňami. Od spolupráce očakáva nielen vysokú kvalitu doručovania, ale aj dôraz na efektívnejšie pokrytie spádových oblastí predajní.

1 2 3 4 5 6 7 »