redpost@redpost.sk | 02 / 3810 4736

Tlač a distribúcia letákov

Našim cieľom je poskytovanie komplexných služieb. Pre viacerých klientov zabezpečujeme aj služby spojené s grafickým spracovaním, tlačou materiálov ako aj vyhodnocovanie kampaní.

Nakoľko v súčasnej dobe stále viac rastie orientácia zákazníkov aj na internetové formy nakupovania priniesli sme pre našich klientov viaceré riešenia crossmediálnej komunikácie. Práve prepojenie off-line a on-line komunikácie umožňuje príjemcovi reklamných materiálov zdieľať informácie formou, ktorá mu najlepšie vyhovuje.

Komplexné riešenia pre priamy marketing

Tlačový servis

Komplexné riešenia od grafického návrhu materiálov až po ich samotnú výrobu. Okrem klasických riešení ponúkame tlač kreatívnych bezobálkových mailingov, ktoré výrazne zvyšujú konverziu reakcii zákazníka

Geomarketing

Príprava a optimalizácia distribučných plánov na základe geomarketingových nástrojov, ako sú dojazdovosť a dostupnosť k jednotlivým prevádzkam, demografické a socioekonomické dáta obyvateľstva. V rámci vyhodnocovania jednotlivých realizovaných kampaní poskytujeme klientom analýzy dát z pokladničných a vernostných systémov.

Crossmediálne koncepty

Rozšírená realita je nový fenomén v oblasti interaktívnej prezentácie. Je to úplne nový spôsob komunikácie so zákazníkom, ktorý unikátnym spôsobom ponúka prepojenie on-line a off-line reality. Práve toto vytvára z tohto produktu cestu pre aktívnejší spôsob komunikácie so zákazníkom.

Mám záujem alebo otázku

V prípade, že Vás naše služby zaujali a máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky, alebo máte nejaký dotaz môžete nám zaslať na základe uvedeného formulára dotaz. V prípade záujmu o osobné stretnutie nás kontaktujte na niektorom z uvedených telefónnych čísiel.