redpost@redpost.sk | 02 / 3810 4736

Priamy marketing je atraktívna a efektívna forma komunikácie, ktorá vďaka kreativite môže firmám prinášať výrazný nárast predaja produktov a služieb. Základom úspešného mailingu je nápad a presné určenie cieľovej skupiny.

Nami poskytované komplexné služby začínajú pri tvorbe kreatívnej koncepcie kampane, pokračujú výberom vhodného komunikačného nástroja a následne tvorbou a produkciou materiálov až po ich doručenie cieľovej skupine.

Výhody Direct mail-u Red Post

pin


Kreatívne riešenia
Vytvárame nové koncepty priameho marketingu

pin


Flexibilita
Sme orientovaní na zákazníka a jeho potreby

pin


Nižšie náklady
Konsolidujeme poštové objemy zásielok

pin


Kvalita služieb
V rámci produkcie poskytujeme najvyššiu kvalitu

Produkty direct marketingu

Direct mail

Komplexné riešenia pri návrhu koncepcie, komunikačnej stratégie a kreativite directmailovej kampane realizované na základe požiadaviek klienta so zabezpečením komplexných produkčných činností.

Lettershop

komplexný servis v oblasti balenia a kompletizácie listových zásielok, časopisov, ale aj atypicky riešených zásielok.

Selfmailer

Bezobálkové riešenie directmailových kampaní s vysoko kreatívnou a efektívnou formou získavania nových zákazníkov alebo ich reaktivácií. Výhodou selfmailerov je komunikácia so zákazníkom ešte pred otvorením zásielky, čím vzbudí jeho záujem. Zároveň umožňuje spojenie viacerých nástrojov priameho marketingu na oslovenie zákazníka ako sú zľavové kupóny, stieracie plochy, odpovedné zásielky a to všetko s možnosťou viacnásobnej personalizácie.

Poštové služby

Ako konsolidátor podaja adresných zásielok poskytujeme adresné doručenie listových zásielok, reklamných zásielok, katalógov, reklamných novín, a časopisov za najnižšie možné poštové sadzby.

Mám záujem alebo otázku

V prípade, že Vás naše služby zaujali a máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky, alebo máte nejaký dotaz môžete nám zaslať na základe uvedeného formulára dotaz. V prípade záujmu o osobné stretnutie nás kontaktujte na niektorom z uvedených telefónnych čísiel.