redpost@redpost.sk | 02 / 3810 4736

Blog

OD APRÍLA DORUČUJEME PRE NAJVÄČŠIU RETAILOVÚ SIEŤ – TESCO STORES SR

28.06.2014 TESCO

Po úspešnom testovaní kvality doručovania sme začali od apríla doručovať letáky pre najväčšiu retailovú sieť na Slovensku, spoločnosť TESCO Stores SR. Pre TESCO zabezpečujeme celkové plánovanie a optimalizáciu distribučných plánov pre všetky tri typy ich obchodov – hypermarkety, supermarkety ako aj TESCO expres predajne. Nakoľko sieť predajní TESCO a ich spádových oblastí pokrýva takmer celé územie Slovenska, rozšírili sme pokrytie našej siete na 1 754 600 schránok, čím v súčasnosti pokrývame svojou distribučnou sieťou už 92 % domácností Slovenska.

VYHRALI SME TENDER NA NEADRESNÚ DISTRIBÚCIU PRE NAY Elektrodom

14.06.2014 NAY

Red Post uspela v tendri na zabezpečovanie neadresnej distribúcie pre najväčšieho predajcu elektroniky na Slovensku - NAY a získala tak do svojho portfólia ďalšieho významného zákazníka. Okrem zabezpečovania distribúcie letákov pripravila pre NAY aj optimalizáciu distribučných lokalít na základe geomarketingovej analýzy.

Rok 2013 v Red Post

20.03.2014

Rok 2013 bol pre spoločnosť Red Post veľmi úspešný. Rozdistribuovaných bolo viac ako 220 mil. ks materiálov a dosiahli sme obrat viac ako 1,7 mil. eur.

Hlavne nás teší spokojnosť zákazníkov s efektívnymi riešeniami pri optimalizácii distribúcie do spoločných schránok ako aj s kvalitou poskytovaných služieb.

Všetkým našim klientom ďakujeme za doterajšiu spoluprácu, vďaka ktorej sa nám podarilo upevniť postavenie na trhu. Aj v tomto roku sa budeme sústreďovať na potreby našich zákazníkov, ich spokojnosť a vysokú kvalitu poskytovaných služieb.

2013

Rozhovor s pani Martinou Kovacs, BILLA Slovensko

28.02.2014 BILLA

O úspešnosti konceptu známeho talianskeho šéfkuchára Giuseppeho, o tohtoročných novinkách a výhodách pre stálych zákazníkov sme sa rozprávali s pani Martinou Kovacs, marketingovou riaditeľkou reťazca BILLA Slovensko. Nakoľko vlani využili aj naše služby, zaujímali nás ich skúsenosti a hodnotenie.

Red Post:
Spoločnosť BILLA s.r.o. patrí medzi najväčšie potravinové reťazce nielen na území Slovenska. Oslovili sme pani Martinu Kovacs, marketingovú riaditeľku spoločnosti BILLA, so základnou otázkou - Giuseppeho pozná celé Slovensko, ako hodnotíte úspešnosť tejto stratégie na našom trhu?

Martina Kovacs:
Giuseppe je taliansky šéfkuchár, ktorý si potrpí na kvalitu surovín a necháva vyniknúť ich prirodzenú chuť. BILLA je supermarket, ktorý chce byť synonymom čerstvosti a kvality. Preto vzniklo toto prirodzené spojenie, ktoré zákazníci prijali a po roku a pol si naozaj môžeme povedať, že úspešne.

čítaj ďalej
« 1 2 3 4 5 6 7 »