redpost@redpost.sk | 02 / 3810 4736

Blog

OD SEPTEMBRA DORUČUJEME PRE HORNBACH

09.02.2015 Hornbach

Do nášho portfólia klientov pribudol ďalší významní klient Hornbach, ktorý je jeden z najväčších prevádzkovateľov supermarketov so stavebným a záhradným tovarom v Európe. Pre nového klienta budeme zabezpečovať neadresnú distribúciu v spádových oblastiach jeho prevádzok v objeme viac ako 600 000 materiálov.

ROZHOVOR S MARKETINGOVÝM RIADITEĽOM NAY a.s.

26.09.2014 NAY

Red Post uspela v tendri na zabezpečovanie neadresnej distribúcie pre najväčšieho predajcu elektroniky na Slovensku - NAY a získala tak do svojho portfólia ďalšieho významného zákazníka. Nakoľko spoločnosť NAY prechádza v súčasnosti významnými zmenami, vzhľadom na akvizíciu spoločnosti Electro World na Slovensku a v Čechách, oslovili sme jej marketingového riaditeľa Františka Vámošiho s otázkami týkajúcimi sa dopadu týchto zmien na ich komunikáciu smerom k zákazníkom.

čítaj ďalej

PREDĹŽILI SME ZMLUVU S BILLA

10.09.2014 BILLA

Po takmer dvojročnej úspešnej spolupráci sme predĺžili zmluvu s jedným z najväčších retailových reťazcov na Slovensku, so spoločnosťou BILLA. Za posledný rok sme v rámci rozširovania siete supermarketov BILLA rozšírili distribúciu na viac ako 1 milión kusov letákov týždenne, ktorými pokrývame oblasti Slovenska s celkovým počtom schránok nad 1,1 milióna kusov. Distribúciu takto zabezpečujeme vďaka optimalizácii doručovania do spoločných schránok. Vedeniu spoločnosti BILLA ďakujeme za dôveru.

150 OBLASTÍ POD KONTROLOU GPS KONTROLNÉHO SYSTÉMU

20.08.2014 GPS

Systém GPS kontroly, ktorý Red Post zaviedol na jeseň minulého roku, sa veľmi osvedčil a priniesol výrazne skvalitnenie doručovania. Na základe týchto výsledkov, ktoré hlavne ocenili naši klienti sme zaviedli túto formu kontroly po Bratislave aj v Košiciach. V súčasnosti už týmto systémom kontrolujeme 150 distribučných oblastí pričom plánujeme toto číslo naďalej zvyšovať a pokryť tak všetky väčšie mestá v rámci Slovenska.

« 1 2 3 4 5 6 7 »