redpost@redpost.sk | 02 / 3810 4736

Blog

PO 2 ROKOCH KONTROLA GPS ZARIADENIAMI V 300 REGIÓNOCH

30.05.2015 GPS

Po takmer dvoch rokoch využívania GPS zariadení sme vyhodnotili túto formu ako najefektívnejšiu formu kontroly doručovania. Aj preto sme v prvom polroku tohto roka postupne doplnili GPS zariadeniami aj viaceré lokality v ďalšie väčších mestách. Pokrývame tak touto formou kontroly už 300 distribučných regiónov, pričom plánujeme toto číslo naďalej zvyšovať a pokryť tak všetky väčšie mestá v rámci Slovenska.

ELSATEX- NOVÝ KLIENT NA VÝCHODNOM SLOVENSKU

20.02.2015 Elastex

Počas februára sa nám podarilo úspešne zakončiť tender na neadresnú distribúciu pre spoločnosť Elsatex. Elsatex je sieť špecializovaných predajní s elektronikou a elektrospotrebičmi s pôsobnosťou hlavne na východnom Slovensku, čo pomôže zvýšiť objem pravidelných distribúcii v týchto lokalitách.

OD SEPTEMBRA DORUČUJEME PRE HORNBACH

09.02.2015 Hornbach

Do nášho portfólia klientov pribudol ďalší významní klient Hornbach, ktorý je jeden z najväčších prevádzkovateľov supermarketov so stavebným a záhradným tovarom v Európe. Pre nového klienta budeme zabezpečovať neadresnú distribúciu v spádových oblastiach jeho prevádzok v objeme viac ako 600 000 materiálov.

ROZHOVOR S MARKETINGOVÝM RIADITEĽOM NAY a.s.

26.09.2014 NAY

Red Post uspela v tendri na zabezpečovanie neadresnej distribúcie pre najväčšieho predajcu elektroniky na Slovensku - NAY a získala tak do svojho portfólia ďalšieho významného zákazníka. Nakoľko spoločnosť NAY prechádza v súčasnosti významnými zmenami, vzhľadom na akvizíciu spoločnosti Electro World na Slovensku a v Čechách, oslovili sme jej marketingového riaditeľa Františka Vámošiho s otázkami týkajúcimi sa dopadu týchto zmien na ich komunikáciu smerom k zákazníkom.

čítaj ďalej
« 1 2 3 4 5 6 7 »