redpost@redpost.sk | 02 / 3810 4736

Blog

101 DROGERIE A MERKURY MARKET OPÄŤ NAŠÍMI KLIENTMI

13.10.2015 101 drogerie Merkury market

Po dvoch testovacích distribúciách u konkurencie sme sa opätovne dohodli na spolupráci s našimi dvoma významnými klientmi – 101 Drogerie a Merkury Market. Týmto by sme sa im chceli poďakovať, že ocenili kvalitu našich služieb a verím , že spoluprácu bude dlhodobo fungovať k ich spokojnosti.

NAY JE SPOKOJNÁ S NAŠIMI SLUŽBAMI

25.06.2015 NAY

Najväčší predajca elektroniky, sieť predajní NAY elektrodom realizovala počas júna opätovne tender na dodávateľa služieb v oblasti neadresnej distribúcie. Teší nás, že sa nám opätovne podarilo vyhrať tender a to hlavne na základe kvalitatívnych garancii , čo len potvrdzuje dlhodobú spokojnosť zo službami našej distribučnej siete zo strany NAY.

PO 2 ROKOCH KONTROLA GPS ZARIADENIAMI V 300 REGIÓNOCH

30.05.2015 GPS

Po takmer dvoch rokoch využívania GPS zariadení sme vyhodnotili túto formu ako najefektívnejšiu formu kontroly doručovania. Aj preto sme v prvom polroku tohto roka postupne doplnili GPS zariadeniami aj viaceré lokality v ďalšie väčších mestách. Pokrývame tak touto formou kontroly už 300 distribučných regiónov, pričom plánujeme toto číslo naďalej zvyšovať a pokryť tak všetky väčšie mestá v rámci Slovenska.

ELSATEX- NOVÝ KLIENT NA VÝCHODNOM SLOVENSKU

20.02.2015 Elastex

Počas februára sa nám podarilo úspešne zakončiť tender na neadresnú distribúciu pre spoločnosť Elsatex. Elsatex je sieť špecializovaných predajní s elektronikou a elektrospotrebičmi s pôsobnosťou hlavne na východnom Slovensku, čo pomôže zvýšiť objem pravidelných distribúcii v týchto lokalitách.

« 1 2 3 4 5 6 7 »