redpost@redpost.sk | 02 / 3810 4736

Blog

Rok 2015 znamenal pre RED POST stabilizovanie pozície na trhu.

21.05.2016 Stabilizovani

V roku 2015 sa udialo viacero zmien na trhu, a aj keď bol pre RED POST značne náročný, zaznamenali sme hlavne stabilizovanie pozície na trhu neadresnej distribúcie. O to viac bolo potešujúce bilancovať výsledky, v rámci ktorých sme dosiahli opätovne nárasty. Rozdistribuovaných bolo viac ako 320 mil. ks materiálov a dosiahli sme obrat takmer 2,4 mil. EUR.

Teší nás, že naši zákazníci, 101 Drogérie a Merkury Market, ktorí sa rozhodli testovať počas roka distribúciu u konkurencie sa opätovne k nám vrátili a spolupráca s nimi pokračuje opätovne aj v tomto roku. Zároveň medzi našich klientov pribudli noví významní klienti ako Hornbach a Deichmann.

Chceli by sme poďakovať všetkým našim klientom za doterajšiu spoluprácu, vďaka ktorej sa nám podarilo upevniť postavenie na trhu. Aj v tomto roku sa budeme sústreďovať na ich potreby, spokojnosť a vysokú kvalitu poskytovaných služieb.

ZMLUVA S DEICHMANN NA 10 MIL. ZÁSIELOK

07.12.2015 Deichmann

Po úspešnom výberovom konaní sme v novembri podpísali zmluvu so spoločnosťou Deichmann OBUV na distribúciu viac ako 10 miliónov neadresných zásielok pre rok 2016. Deichmann je jednotkou na trhu maloobchodného predaja obuvi na Slovensku s viac ako 60 predajňami. Od spolupráce očakáva nielen vysokú kvalitu doručovania, ale aj dôraz na efektívnejšie pokrytie spádových oblastí predajní.

101 DROGERIE A MERKURY MARKET OPÄŤ NAŠÍMI KLIENTMI

13.10.2015 101 drogerie Merkury market

Po dvoch testovacích distribúciách u konkurencie sme sa opätovne dohodli na spolupráci s našimi dvoma významnými klientmi – 101 Drogerie a Merkury Market. Týmto by sme sa im chceli poďakovať, že ocenili kvalitu našich služieb a verím , že spoluprácu bude dlhodobo fungovať k ich spokojnosti.

NAY JE SPOKOJNÁ S NAŠIMI SLUŽBAMI

25.06.2015 NAY

Najväčší predajca elektroniky, sieť predajní NAY elektrodom realizovala počas júna opätovne tender na dodávateľa služieb v oblasti neadresnej distribúcie. Teší nás, že sa nám opätovne podarilo vyhrať tender a to hlavne na základe kvalitatívnych garancii , čo len potvrdzuje dlhodobú spokojnosť zo službami našej distribučnej siete zo strany NAY.

« 1 2 3 4 5 6 7 »